גלעד לחללי הנח"ל - דף חלל
ex_img

טוראי

בהא אבוזלף

תאריך הנפילה  ג' אייר תשס"ב

15.04.2002

בגיל  19

מנוחה אחרונה בבית העלמין

עוספיה (צבאי)

אזור: חלקה: 3 שורה: 5 קבר : 4

 

סיפור החיים של טוראי בהא אבוזלף

516289

אבוזלף, בהא

בן מהא וחוסיין. נולד ביום 23.1.1983 בחיפה. אח לסוזאן, ואאל, מרם וג'ומאנה. בהא גדל והתחנך בעוספיה. את לימודיו החל בבית-הספר היסודי ב' בכפר והמשיך לתיכון 'אורט רונסון', אף הוא בעוספיה וסיים אותו בהצלחה רבה.

בהא היה פעיל מאוד מבחינה חברתית ובלט כמנהיג ומוביל. הוא תרם מכשרונו וממרצו למסגרות החברתיות בבתי-הספר שבהם למד וגם למסגרות המתנ"ס השונות ביישובו. שש שנים רצופות כיהן כנציג מועצת הנוער המקומית, היה יושב-ראש מועצת התלמידים, בכיתות ח'-י"ב היה חבר בקבוצת המדריכים הצעירים והדריך בקייטנות של המתנ"ס.

בהא היה אדם חם ואציל נפש. הוא התאפיין במשמעת עצמית גבוהה ואהב מאוד לעזור לזולת. כמי שניחן ברגישות רבה, עסק רבות בספרות ושלח ידו בכתיבה. אהב לקרוא ולכתוב שירה ובעיזבונו נמצאו שירים רבים שכתב בשפה הערבית. בהא נמשך לדרמה. הוא גילה כשרון משחק מרשים והופיע בכמה הצגות במסגרת החוג לדרמה במתנ"ס. היה לו חוש הומור מיוחד במינו והכל ביקשו את קרבתו. בתקופת הלימודים הצטרף לגדנ"ע כדי להמשיך ולתרום מיכולתו לחיי הקהילה. כזה היה: אחראי, יוזם, רציני, מסור ושקול.

בהא התגייס לצה"ל בסוף נובמבר 2001, אך הספיק לשרת רק כחצי שנה. שאיפותיו הרבות ותוכניותיו נגדעו באחת.

ביום 15.4.2002 נפל בהא בתאונת-דרכים והוא בן תשע-עשרה. הוא הובא למנוחת-עולמים בחלקה הצבאית בבית-העלמין בכפרו עוספיה. הותיר אחריו הורים, אח ושלוש אחיות.

מגירת החלל באתר האנדרטה

באתר האנדרטה להנצחת חללי הנח"ל קיים חדר הנצחה ובו מוקדשת לכל חלל מגירה.

לתוך מגירה זו יכול כל מבקר באנדרטה לרשום או להשאיר מזכרת לזיכרו.

גלריית תמונות

מקום זה מיועד לתמונות שהמשפחה והחברים יעבירו לאתר העמותה

חברים ומשפחה מספרים

העלאת חומרים דיגיטלים מטעם המשפחה והחברים מתבצע דרך צור קשר

דילוג לתוכן