גלעד לחללי הנח"ל - דף חלל
ex_img

סגן משנה

יובל נאדל

תאריך הנפילה 

25/02/1981

בגיל  22

מנוחה אחרונה בבית העלמין

רעננה

    חלקה: 2     שורה: 2     קבר: 3 

 

סיפור החיים של סגן משנה יובל נאדל

בן אילנה וברוך, נולד ביום כ"ח באלול תש"ך (20.9.1960) בתל-אביב. יובל החל את מסלול לימודיו בבית-הספר היסודי "ארנון" ברמת-גן, למד שנה אחת בבית-הספר הפנימייתי "הדסים" וסיים את מסלול לימודיו בבית-הספר התיכון חקלאי בפרדס-חנה.

יובל גויס לצה"ל בסוף ינואר 1980. מכיוון שהייתה לו מוטיבציה חזקה לשרת בחיל קרבי, הוא התנדב לחטיבת "גולני". אולם בעיות רפואיות וכאבי גב עזים אילצוהו לעזוב את החטיבה. הוא הוצב בחיל-החינוך, ושירת כמש"ק ידיעת הארץ. לאחר שקודם לדרגת סמל, נשלח יובל לקורס קציני חינוך. בקורס הוא היה אחד הצוערים הטובים ביותר, וסיים אותו בציון כולל 90. יובל נשלח לכהן כקצין חינוך בחטיבת שריון, וחבריו ומפקדיו הכירוהו כבחור נעים, חברותי ומתחשב. יובל היה בעל נשמה לירית. הוא כתב שירים, ונושא המוות תפס בהם מקום נרחב. למרות שהתקשר אל בחורה ואף תכנן לבנות איתה חיים משותפים, הקשתה עליו השקפת עולמו האידיאליסטית להתפשר על מציאות הנוגדת את עקרונותיו.

ביום כ"א באדר א' תשמ"א (25.2.1981), נפל סגן-משנה יובל בעת שירותו והובא למנוחת עולמים בבית-הקברות הצבאי ברעננה. הוא השאיר אחריו הורים ושתי אחיות, וכן אח ואחות חורגים מנישואיהם הקודמים של ההורים.


מגירת החלל באתר האנדרטה

באתר האנדרטה להנצחת חללי הנח"ל קיים חדר הנצחה ובו מוקדשת לכל חלל מגירה.

לתוך מגירה זו יכול כל מבקר באנדרטה לרשום או להשאיר מזכרת לזיכרו.

גלריית תמונות

מקום זה מיועד לתמונות שהמשפחה והחברים יעבירו לאתר העמותה

חברים ומשפחה מספרים

העלאת חומרים דיגיטלים מטעם המשפחה והחברים מתבצע דרך צור קשר

דילוג לתוכן